Nepetka není jen krásná lahvička, ale všestranný EKO projekt.

Jaké byly úplné začátky a co vlastně znamená, že Nepetka je všestranný eko projekt?

Když jsem přišla s nápadem prodávat Nepetkové lahvičky, protože jsem se do nich hned zamilovala a připadaly mi geniální, začali si ji kupovat i lidé, kteří do té doby o vlastní lahvičce na vodu ani neuvažovali. Dokonce i ti lidé, kteří kupovali desítky plastových lahví měsíčně a to bez mrknutí oka. 

A najednou plastové láhve opustili a měli svou osobní láhev na vodu. A ještě z toho měli radost. Protože se jim líbila. A tehdy přišel ten největší impuls a já věděla, že je správné tímto směrem jít.  

Dnes je spousta úžasných lidí, kteří vyrábí a prodávají skvělé eko předměty a pokud někdo chce žít ekologicky, skutečně má z čeho vybírat. Ale co s těmi, co nechtějí?

Jít na z druhé strany. Vytvořit takový produkt, který se jim bude natolik líbit, že ho prostě musí mít. A to je k ekologii dovede. A jakmile mají jeden krásný ekologický produkt a dělají správné věci, ukázat jim další a opět jejich vnímání posunout dál.

Chtěla jsem z produktů Nepetky udělat něco krásného a zvláštního. Propojila jsem se s návrhářkou osobních náramků Veronikou Kremzovou. Verča je velmi inspirativní žena, která žije dlouhodobě na Bali a mimo jiné tvoří ty nejkrásnější náramky, které jsem kdy viděla. Pracuje pouze s pravými a kvalitními kameny a to je vidět na každém náramku.  Jsou vytvořené vždy s určitým záměrem pro daného člověka a mají neuvěřitelnou energii. A to jsme se rozhodli dát i Nepetkám.

 

     

Přidala jsem na ně Verunkou vytvořené přívěšky, které se staly součástí Nepetky, už když ji kupujete v základu. Jsou sestaveny z kamenů, které čistí vodu, kterou pijete a dobíjí energií i vás. Dnes už máme i limitované edice, které mají svá poselství a záměr pro svého majitele a všechny jsou skutečně nádherné.

Na cestě mám nyní další nádherný produkt, které věřím, že bude stejně oblíbený a v lidech vzbudí stejný zájem. Už se na něj moc těším.

Nepetka je všestranný eko projekt. Jaké jsou cíle a plány do budoucna?

Není mým cílem vytvořit eshop se spoustou eko produktů. Těchto pár vlastních produktů, které mám, si mě spíš našlo samo a je to taková má láska. Ale vše je o spolupráci a na českém trhu je spousta výrobců úžasných eko a bio věcí. Nemá cenu vymýšlet, co již bylo vymyšleno.

Na Nepetka stránkách v sekci TOP eko produkty tedy najdete tipy na to nejlepší, co jsem vyzkoušela já, má rodina a dnes už další lidé z mého okolí. Nezáleží na tom, od které značky jsou produkty, záleží jen na jejich kvalitě. Do této sekce umisťuji pouze produkty, za kterými si stojím. VŽDY je nejprve otestujeme a vyzkoušíme sami na sobě. Všechny doporučené věci také sami používáme.

Teď testujeme další desítku produktů a ty nejlepší z nich opět na stránky Nepetky umístím. Důležitá je pro mně kvalita i cena produktu. Budu zde do budoucna umísťovat skutečně TOP výběr pro vás.

Je to taková „věc navíc“ od Nepetky, aby naši zákazníci našli ty nejlepší věci na jednou místě a to i když nejsou přímo od naší firmy. Můj cíl je přesvědčit další lidi o tom, že ekologie je důležitá pro každého z nás a že je možné ji jednoduše zařadit do svého života.

Chci rozšiřovat osvětu dál, protože spousta lidí by se možná chovala více ekologicky, když by měli správné informace. Informace o tom, co vše jejich chování může způsobit. A já jsem přesvědčená o tom, že ty správné informace nemají. Ani já jsem všechny dříve neměla a byla bych ráda, kdyby ano.

Chci Nepetku i více propojit s dětmi a vzdělávání mladých lidí. Už jsme se propojili s Jižánky.cz, což jsou nádherné léčivé pohádky pro děti a dospělé. Cílem je, hravou formou vést děti k lásce k přírodě a ekologickému stylu života. Více najdete v sekci Nepetka dětem. Na podzim také chystáme eko projekt přednášek a vzdělávání po základních a středních školách.

Chci se za Nepetku i za sebe propojovat s projekty, které mají smysl a jsou zaměřené právě na informování jednotlivců. Protože od každého z nás to začíná.

Pokud změníme každý něco u sebe a začneme od těch malých věcí, změníme nakonec celý svět.

A i kdybych k větší laskavosti k přírodě dovedla jen pár dalších lidí, stojí mi to za to.

S láskou

Kačka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení