Doprava a platba

Doprava:

Odesílání zboží pro nás zajišťuje externí společnost Comgate se sídlem v Hradci Králové. Zboží po České republice odesílá pomocí kurýrní služby GLS nebo Zásilkovnou na vámi vybrané místo.

Pokud objednáte nad 2500 Kč, dopravu máte od nás zdarma. Pro nižší objednávky s doručením v rámci ČR platí:

 

Kurýrní služba DPD  129,- Kč

Pokud na zboží spěcháte, doporučujeme využít tuto možnost. Balíček dorazí v průběhu jednoho až dvou pracovních dní od objednání.

 

Výdejní místa Zásilkovny - 89,- Kč

Vyberte si své nejbližší výdejní místo, je jich opravdu hodně: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Za nás velice spolehlivý a rychlý způsob dopravy, zpravidla do třech pracovních dní od objednání je na výdejním místě balíček připraven k vyzvednutí. 

 

Doručení do ostatních států EU:

Slovensko:

- Zásilkovna 127 Kč

- DPD 232 Kč

Německo:

- Pošta 263 Kč

Rakousko:

- DPD 260 Kč

Itálie:

- GLS 420 Kč

Chorvatsko:

- Pošta na adresu 229 Kč

Polsko:

- DPD 210 Kč Chcete-li doručit zboží do jiného státu, než je zde uvedeno, je to samozřejmě možné. Napište nám na nepetka@email.cz konkrétní adresu a my vám pošleme přesnou kalkulaci. 

 

Platba:

V současné chvíli bohužel neumožňujeme platby online kartou - budou aktivovány nejpozději 27.4. 2021.

Abyste si byli jistí, že všechny platby proběhnou v pořádku a bezpečně, vybrali jsme si spolehlivého partnera. 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267