Křišťálkový přívěsek "Pomáhej"

Neohodnoceno
229 Kč
Skladem

Překrásný barevný přívěsek s křišťálky, Swarovski kameny, lávou a stříbrným srdíčkem. Hodí se ke každé Nepetce.Víte, jaký ja zaručený recept na pocit spokojenosti, vlastní hodnoty a radosti? Najděte někoho, koho můžete potěšit - třeba tím, že mu pomůžete s něčím, co je pro něj obtížné. Ten pocit je k nezaplacení! A tento přívěsek na Vaší Nepetce Vám vždy připomene, že právě teď je ta správná chvíle se rozhlédnout, zdali okolo Vás není někdo, kdo Vás potřebuje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

složení:
- Achát
- Howlite
- Lávový kámen
- Kočičí oko
- Skleněné broušené kamínky
- Křišťál
- Stříbro
- Tygří oko
- Swarovski
 

Všechny přívěsky na vaše Nepetky tvoří Verunka Kremzová, které dělá také ty nejkrásnější osobní náramky s poselstvím. Stejné poselství a péči dává také Nepetkám. Cestuje po světě a tvoří pro vás ty nejkrásnější přívěsky a limitované kolekce. Pracuje pouze s pravými minerálními kameny a pravými stříbrnými komponenty. S těmito přívěsky tvou lahvičku nikdo nepřehlédne. ;-)

Tato exkluzivní limitovaná kolekce vznikla na ostrově bohů. Inspirovaná ženským pokladem přináší toto moudro i Vám... V kolekci jsou použity nádherné kameny mimořádné kvality, komponenty Swarovski a samozřejmě stříbro. Karabinka je z nerezové oceli, je velmi příjemná a její kvalitu pocítíte hned, jak na ni sáhnete. Jsou to opravdu mimořádné kousky. Z božského Bali přímo k Vám. Tak pojďte nasát tu jedinečnou atmosféru ostrova, kde svět tepe jiným rytmem a lidé žijí v respektu, soucitu, síle a lásce… Protože je tato kolekce velmi ženská, dovoluji si ke keždému přívěsku citovat z knihy “Ženy, které běhaly s vlky” od Clarissy Pinkoly Estés, Ph.D., která je nádherným studiem ženské duše. ANO, té Vaší - právě té, které je tato kolekce věnovaná.

S láskou, VERONIKA KREMZOVÁ (ta, co pro vás přívěsky tvoří a miluje to :)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: