Vaše nejčastější dotazy

Jakých výhod můžete využít pří objednání Nepetky?

Ke všem objednávkám, které přesáhnou hodnotu 1000 Kč, získáš jako dárek bambusové ekologické vatové tyčinky.

Pokud bude objednávka vyšší než 2000 Kč, můžeš si v košíku vybrat, jestli chceš jako dárek bambusové tyčinky nebo EKO tašku s krásným logem, která se po 50 použití pouze rozpustí v horké vodě. Doporučujeme!

Chceš k tomu ještě dopravu zdarma? Stačí objednat za 2500 Kč (platí jen pro ČR).

Jak se Nepetka čistí? Neusazuje se uvnitř nic v záhybech?

Vroubky uvnitř Nepetky jsou oblé, nic se v nich tedy nemůže usadit. Nepetku můžeš dát do myčky, vyplachovat horkou vodou nebo ji vymýt houbičkou či hadrem. Přikládáme video, jak na to. Díky skládání lahvičky se dostaneš krásně na všechny stěny i na dno. Vždy nechávej lahvičku vyschnout otevřenou.

Jak správně používat Nepetku, abyste byli spokojení?

Jaký je rozdíl mezi Nepetkou a lahvičkou z Aliexpressu a jiných slevových portálů?

 

Je lahvička určena jen na vodu nebo i jiný obsah?

Primárně je lahvička určena především na vodu, tak ji i prezentujeme. Společně s ekologií se snažíme i o zdravý životní styl a k tomu čistá voda patří. Podle zkušeností našich zákazníků ale už víme, že lahvičky zvládnou i džusy nebo kávu. Je jen potřeba ji uvnitř pokaždé důkladně umýt houbičkou a jarem. Lahvičku po umytí vždy nezavírejte ani neskládejte, dokud nevyschne. 

Proč je Nepetka vyrobena ze silikonu? Je to ekologické?

Chtěli jsme přijít s produktem, který bude nejen krásný, ale také vám dlouho vydrží. Jedná se o zdraví nezávadný potravinářský silikon, který se běžně používá v našich kuchyních. Výhodou je, že je lahvička nerozbitná (např. oproti skleněné) a ze silikonu se dá vše krásně umýt, takže i bílá lahvička bude stále vypadat krásně. Navíc jde vydezinfikovat, což je v této době také velmi praktické. A ano, je ekologická - pokud budete mít tuto jednu lahvičku na celý život místo stovek nakoupených plastových láhví. A to je náš cíl.

Je Nepetka pro mě bezpečná? Má nějakou certifikaci?

Ano. Nepetky jsou z potravinářského silikonu, který je certifikován Státním Zdravotním Ústavem v Praze jako zdravotně nezávadný a určený přímo pro styk s potravinami a vodou. Silikon nemá vliv na vaši vodu, ani na její kvalitu, ani na vůni. Naše lahvičky jsou tedy vhodné na pití i pro děti do 3 let. 

Co udělat před prvním použitím Nepetky?

Pokud vám lahvička dorazí, může být cítit novotou. Je to normální. Stačí lahvičku dát před použitím do myčky nebo umýt horkou jarovou vodou viz. video "Jak se Nepetky čistí". Poté již cítit není a nezanechává žádný pach ani na vaší vodě. Lahvička se dá také vyvařit, stačí pár minutek. To doporučujeme, pokud do lahvičky dáváte jiný obsah, než vodu.

Když ztratím přívěsek z kamínků, jde dokoupit zvlášť?

Ano. V základu má každá Nepetka svůj přívěšek, který vám přijde společně s lahvičkou. Protože zákazníci přívěsky na Nepetkách milují, dali jsme jim možnost dokupovat si i další barvičky. Nyní jsme dokonce představili naši novou limitovanou kolekci přívěšků, které obsahují ještě podporu a záměr pro váš život. Nová kolekce je překrásná, přívěsky jsou delší než ty základní a jsou různě barevné. Všechny jsou vytvořeny na Bali, designovány Veronikou Kremzovou a jsou pouze z pravých kamenů. Mrkni zde.

Kde se Nepetky vyrábí?

Nepetky jsou sestaveny z více komponentů. Samotné tělo lahvičky vyrábíme ZODPOVĚDNĚ v Shenzenu v Číně v továrně, kde pracují s nejkvalitnějším silikonem určeným pro styk s potravinami. Kvalitního dovozce jsme hledali hodně dlouho a i přesto jsme si silikon nechali upravit, aby odpovídal nejvyšším standardům. Máme na Nepetce také vlastní komponenty, jako je ocelová karabinka s logem, designové a kvalitnější dno a nové super těsnící víčko. 

Naše továrna drží nejpřísnější normy EU a my i přesto provádíme další certifikaci zde u nás, českými institucemi. Chceme mít jistotu, že prodáváme skutečně kvalitní a zdravotně nezávadný produkt. Varujeme tímto před levnějšími napodobeninami Nepetky (Alliexpress, apod.), které mají na sobě zcela jiné komponenty a navíc zde není hlídána zdravotní nezávadnost. Zárukou kvality je vždy logo "Nepetka" na každém produktu.

Přívěsky na Nepetky pochází z Bali a Nového Zélandu.

Pytlíčky, ve kterých Nepetky dostáváte, jsou vyráběny v ČR v chráněné dílně nebo na Bali, kde tím pomáháme místním obyvatelům s obživou v této nelehké době. 

Celá Nepetka včetně krabiček, komponentů, balení a poselství je kompletována a dotvářena v České republice. Jedná se o originál, který není možné v této kvalitě a složení koupit jinde na světě.