Přívěsek "Hravost"

Neohodnoceno
590 Kč
Skladem

“Existuje žár, který doprovází radost, a existuje též žár, který doprovází ničení. Jeden je ohněm transformace a druhý ohněm decimace. Je to oheň transformace, který si žádáme…" Symbolika přívěsku a minerálů spočívá v navracení nás k tomu, co je “naše” - k tomu, co je v nás božské, k hlasu vlastní duše, která touží po své “potravě”, ale takové, která pro nás bude radostí. Nemusíme vyrůst jen přes utrpení, když s vlastní duší zacházíme s úctou. Můžeme si vybrat radost… A přestože: “Slzy jsou řekou, která tě někam vezme…”, pak věřte, že na stejné místo se můžeme i hravě protancovat. Ať Vás přívěsek vždy spojí s Vaší vnitřní holčičkou a nechá Vás vyslyšet její přání…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení přívěsku:
Stříbro
Madagaskarský Růženín
Jadeit
Morganit
Citrín
Akvamarín
Křišťál
Komponenty Swarovski

Všechny přívěsky na vaše Nepetky tvoří Verunka Kremzová, které dělá také ty nejkrásnější osobní náramky s poselstvím. Stejné poselství a péči dává také Nepetkám. Cestuje po světě a tvoří pro vás ty nejkrásnější přívěsky a limitované kolekce. Pracuje pouze s pravými minerálními kameny a pravými stříbrnými komponenty. S těmito přívěsky tvou lahvičku nikdo nepřehlédne. ;-)

Tato exkluzivní limitovaná kolekce vznikla na ostrově bohů. Inspirovaná ženským pokladem přináší toto moudro i Vám... V kolekci jsou použity nádherné kameny mimořádné kvality, komponenty Swarovski a samozřejmě stříbro. Karabinka je z nerezové oceli, je velmi příjemná a její kvalitu pocítíte hned, jak na ni sáhnete. Jsou to opravdu mimořádné kousky. Z božského Bali přímo k Vám. Tak pojďte nasát tu jedinečnou atmosféru ostrova, kde svět tepe jiným rytmem a lidé žijí v respektu, soucitu, síle a lásce… Protože je tato kolekce velmi ženská, dovoluji si ke keždému přívěsku citovat z knihy “Ženy, které běhaly s vlky” od Clarissy Pinkoly Estés, Ph.D., která je nádherným studiem ženské duše. ANO, té Vaší - právě té, které je tato kolekce věnovaná.

S láskou, VERONIKA KREMZOVÁ (ta, co pro vás přívěsky tvoří a miluje to :)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: