Přívěsek "Intuice"

Neohodnoceno
590 Kč
Skladem

“Intuice je přímým poslem duše!” Vnímáte, jak Vaše duše hovoří v každém dni a v každém okamžiku? Jsou to náhlá vnuknutí, emoce, pocity v těle a vše, co když následujeme, žijeme v souladu se sebou a jdeme tou cestou, kterou naše duše vnímá a svým tichým hlasem ukazuje, že je pro nás správná… Nechť Vám přívěsek sestavený z kamenů síly, lásky, léčení a ženskosti, vždy připomene její význam v každém okamžiku našeho života. Ať při každém pohledu cítíte její přítomnost se stejnou pravdou, jako vnímáte vůni květin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení přívěsku:
Stříbro
Venušin Jaspis
Madagaskarský Růženín
Tygří oko modré
Sluneční kámen
Křísťál
Komponenty Swarovski

Všechny přívěsky na vaše Nepetky tvoří Verunka Kremzová, které dělá také ty nejkrásnější osobní náramky s poselstvím. Stejné poselství a péči dává také Nepetkám. Cestuje po světě a tvoří pro vás ty nejkrásnější přívěsky a limitované kolekce. Pracuje pouze s pravými minerálními kameny a pravými stříbrnými komponenty. S těmito přívěsky tvou lahvičku nikdo nepřehlédne. ;-)

Tato exkluzivní limitovaná kolekce vznikla na ostrově bohů. Inspirovaná ženským pokladem přináší toto moudro i Vám... V kolekci jsou použity nádherné kameny mimořádné kvality, komponenty Swarovski a samozřejmě stříbro. Karabinka je z nerezové oceli, je velmi příjemná a její kvalitu pocítíte hned, jak na ni sáhnete. Jsou to opravdu mimořádné kousky. Z božského Bali přímo k Vám. Tak pojďte nasát tu jedinečnou atmosféru ostrova, kde svět tepe jiným rytmem a lidé žijí v respektu, soucitu, síle a lásce… Protože je tato kolekce velmi ženská, dovoluji si ke keždému přívěsku citovat z knihy “Ženy, které běhaly s vlky” od Clarissy Pinkoly Estés, Ph.D., která je nádherným studiem ženské duše. ANO, té Vaší - právě té, které je tato kolekce věnovaná.

S láskou, VERONIKA KREMZOVÁ (ta, co pro vás přívěsky tvoří a miluje to :)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: