Přívěsek "Láska"

Neohodnoceno
–54 %
Přívěsek "Láska"
590 Kč –54 % 270 Kč
Skladem

“Když se spojí dech Boží s dechem lidským, výsledkem je člověk, tvořící krásnou a svatou poezii..." Láska - protipól strachu. Nádherná vlna, která nás unáší každý den. Ukazuje nám cestu do našeho srdce, které nám vždy nejlépe řekne “kudy”, které vždy nejlépe rozhodne, které hřeje a léčí. Odtud září nejen pro nás, ale i pro celý svět... Ať Vám přívěsek vždy připomene její význam a i v těch chvílích, kdy to není úplně snadné, ať Vám dá klíč k tajemství šťastného života. Protože to je žití v lásce a ve svém vlastním srdci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení přívěsku:
Stříbro
Achát
Tygří oko růžové

Křišťál
Komponenty Swarovski

Všechny přívěsky na vaše Nepetky tvoří Verunka Kremzová, které dělá také ty nejkrásnější osobní náramky s poselstvím. Stejné poselství a péči dává také Nepetkám. Cestuje po světě a tvoří pro vás ty nejkrásnější přívěsky a limitované kolekce. Pracuje pouze s pravými minerálními kameny a pravými stříbrnými komponenty. S těmito přívěsky tvou lahvičku nikdo nepřehlédne. ;-)

Tato exkluzivní limitovaná kolekce vznikla na ostrově bohů. Inspirovaná ženským pokladem přináší toto moudro i Vám... V kolekci jsou použity nádherné kameny mimořádné kvality, komponenty Swarovski a samozřejmě stříbro. Karabinka je z nerezové oceli, je velmi příjemná a její kvalitu pocítíte hned, jak na ni sáhnete. Jsou to opravdu mimořádné kousky. Z božského Bali přímo k Vám. Tak pojďte nasát tu jedinečnou atmosféru ostrova, kde svět tepe jiným rytmem a lidé žijí v respektu, soucitu, síle a lásce… Protože je tato kolekce velmi ženská, dovoluji si ke keždému přívěsku citovat z knihy “Ženy, které běhaly s vlky” od Clarissy Pinkoly Estés, Ph.D., která je nádherným studiem ženské duše. ANO, té Vaší - právě té, které je tato kolekce věnovaná.

S láskou, VERONIKA KREMZOVÁ (ta, co pro vás přívěsky tvoří a miluje to :)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: