Přívěsek "Elegance"

Neohodnoceno
199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Přívěsek z kamenů, které čistí vaši vodu a dodává energii i vám. Přívěsek "Elegance" je laděný do třpytivých šedivých tónů. V základu ho najdete u pastelově šedé Nepetky, ale vypadá luxusně i v kombinaci s ostatními produkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje:
Komponenty Swarovski
Lesklé brusy
Stříbrný přívěsek Vvv
semínko Rudrakshy

Křišťál působí svou očistně léčivou energií. Zbavuje nás negativní energie a nabíjí nás tou nejpozitivnější. Stejně očistný účinek má Váš talisman na Vaši vodu… 
Kouzelné semínko Rudrakshy je pro balijské lidi velmi významné a posvátné, používají jej k meditacím. Podle prastaré indické bible se semínka zrodila z očí Shivy. Slovo “Rudraksha” je vlastně složeninou 2 slov - “Rudra” - jenž znamená Shiva a “Aksa” neboli oči. V překladu by se dalo říci, že Rudraksha znamená “Boží slzy”.

Všechny přívěsky na vaše Nepetky tvoří Verunka Kremzová, které dělá také ty nejkrásnější osobní náramky s poselstvím. Stejné poselství a péči dává také Nepetkám. Cestuje po světě a tvoří pro vás ty nejkrásnější přívěsky a limitované kolekce. Pracuje pouze s pravými minerálními kameny a pravými stříbrnými komponenty. S těmito přívěsky tvou lahvičku nikdo nepřehlédne. ;-)

Tato exkluzivní limitovaná kolekce vznikla na ostrově bohů. Inspirovaná ženským pokladem přináší toto moudro i Vám... V kolekci jsou použity nádherné kameny mimořádné kvality, komponenty Swarovski a samozřejmě stříbro. Karabinka je z nerezové oceli, je velmi příjemná a její kvalitu pocítíte hned, jak na ni sáhnete. Jsou to opravdu mimořádné kousky. Z božského Bali přímo k Vám. Tak pojďte nasát tu jedinečnou atmosféru ostrova, kde svět tepe jiným rytmem a lidé žijí v respektu, soucitu, síle a lásce… Protože je tato kolekce velmi ženská, dovoluji si ke keždému přívěsku citovat z knihy “Ženy, které běhaly s vlky” od Clarissy Pinkoly Estés, Ph.D., která je nádherným studiem ženské duše. ANO, té Vaší - právě té, které je tato kolekce věnovaná.

S láskou, VERONIKA KREMZOVÁ (ta, co pro vás přívěsky tvoří a miluje to :)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: